رد کردن لینک ها

آیریس پیشه پیشرو در تولید جرم نسوزعایق های حرارتیکلیه اقلام کورهتولید و تراشکاری قطعات نسوز

شرکت آیریس پیشه ی البرز تولیدکننده و​​​​​​​ تامین کننده باکیفیت ترین مواد عایق نسوز در ایران

با افتخار به اطلاع می‌رسانیم که کارخانه جرم نسوز آیریس در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد در سال 1402 افتتاح شد.

این کارخانه با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و با هدف حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا، جرم‌های نسوز را تولید می‌کند.

این جرم‌ها با استفاده از فناوری‌های خاص، بدون تولید دود و گاز سمی، به شکل خالص و بدون هیچ گونه آلایش به محصولات قابل استفاده تبدیل می‌شوند.

در این کارخانه بیش از 400 نوع مختلف جرم نسوز شامل جرم های نسوز ریختنی عایق و سبک، جرم های نسوز ریختنی فشرده و سنگین ، جرم های نسوز کم سیمان، جرم های نسوز خود جریان و غیره تولید می گردند.

از معروف ترین جرم های نسوز می توان به :
جرم نسوز سنگین پیشرفته
جرم نسوز سبک پیشرفته
جرم رمینگ و پلاستیک
جرم سلف فلو
جرم گانیگ
ملات نسوز پیشرفته
و…..

امیدواریم با راه‌اندازی کارخانه جرم نسوز، گام بزرگی در جهت حفظ محیط زیست و توسعه اقتصاد منطقه برداشته شود.

همچنین با توجه به مصرف روزافزون و کاربردهای گوناگون مواد عایق نسوز و الیاف سرامیکی در صنایع مختلف داخلی و عدم وجود محصولات با کیفیت در صنعت نسوز ، شرکت آیریس پیشه البرز به مدیریت جناب آقای  مهندس مهرداد اسمعیلی مفتخر است که از سال 1385 اقدام به واردات طیف وسیعی از عایق های نسوز و الیاف سرامیکی با کیفیت مطلوب از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی کرده است .

 

کیفیت بالای محصولات ارائه شده و همچنین مشاوره های مهندسی در خطوط تولید  و مشتری مداری شرکت مذکور باعث رشد چشم گیر و گستره ی وسیعی از مشتریان در صنایع خطیر کشور مانند پتروشیمی ، پالایشگاه ها ، نیروگاه ها ، فولاد سازی ، آلمینیوم سازی ، تولید سیمان ، کارخانه ی بزرگ و به نام کاشی و سرامیک ، صنعت چینی و بهداشتی گردید .

 

شرکت آیریس پیشه البرز پس از چند سال فعالیت در عرصه ی واردات ، در سال 1392 مبادرت به ثبت شرکت و همچنین ثبت انحصاری

برند پیروترم  Pyrotherm 

و

یونگ بو  Yongbo 

در کشور ایران ورزید .

 

پس از انعقاد قراداد های بزرگ با شرکت هایی چون فولاد خراسان ، آلمینیوم المهدی ، آلمینیوم  اراک ، فولاد اسفراین ، مس شهید باهنر ….. و پتروشیمی های بزرگ سطح کشور مانند پتروشیمی تبریز ، کرمانشاه ، شیراز ، خوزستان و… و همچنین تعداد بیشماری از کارخانجات کاشی و سرامیک ، و پوشش نیاز صنعت چینی و بهداشتی در قطعات عایق های نسوز حرارتی مرتبط ، پروژه تولیدی این شرکت جهت تولید جرم های نسوز  ویژه ، جهت صنایع مرتبط دیرگداز آغاز گردید.

 

از ابتدا موضوع اصلی، تولید قطعات و جرم‌های ویژه نسوز هدف قرار گرفت.

تولید جرم‌های معمولی و جرم‌های ویژه نسوز از تمامی جنبه‌های مواد اولیه، ماشین‌آلات تولیدی، امکانات آزمایشگاهی، دانش فنی و مهندسی با دیدگاه مهندسی بررسی و انتخاب گردیده است.

خط تولید شرکت با کمک مشاورین و متخصصین داخلی و اروپایی جهت تولید جرم های نسوزهای ویژه ازجمله جرم‌های کم سیمان، فوق کم سیمان و بدون سیمان و قطعات ویژه نسوز طراحی، ساخته و  شروع به راه‌اندازی شد.

بازگشت به بالای صفحه
09359436691